Zgoda w Europejskich Pucharach
Zgoda w Europejskich Pucharach

PUCHAR ZDOBYWCÓW PUCHARÓW


Sezon 2003/04:

Runda 2:

CD Gil Eanes-Lagos (Portugalia) - KS Zgoda Ruda Śląska 19:16 (8:7)
KS Zgoda Ruda Śląska - CD Gil Eanes-Lagos (Portugalia) 24:21 (17:11)

Ze względów logistycznych oba mecze zostały rozegrane w Portugalii w ciągu 2 dni. Zgoda przegrała różnicą bramek zdobytych "na wyjeździe".

Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Katarzyna Echolc, Wiktoria Flizikowska, Barbara Jasińska, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Tatiana Lukoszek, Iwona Muszioł, Joanna Pastuszyk, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Kamila Rzeszutek, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Anna Strączek.

Sezon 2004/05:

Runda 2:

Openline V-L Geleen (Holandia) - KS Zgoda Ruda Śląska 20:30 (11:14)
KS Zgoda Ruda Śląska - Openline V-L Geleen (Holandia) 33:17 (16:8)

Runda 3:

FCK Handbold Kopenhagen (Dania) - KS Zgoda Ruda Śląska 34:19 (15:10)
KS Zgoda Ruda Śląska - FCK Handbold Kopenhagen (Dania) 21:33 (9:14)

Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Wiktoria Flizikowska, Barbara Jasińska, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Joanna Pastuszyk, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Kamila Rzeszutek, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Anna Strączek, Justyna Weselak, Barbara Winkler.

Puchar EHF


Sezon 2005/06:

Runda 2:

HC Motor Zaporozhye (Ukraina) - KS Zgoda Ruda Śląska 26:19 (14:8)
KS Zgoda Ruda Śląska - HC Motor Zaporozhye (Ukraina) 20:25 (9:13)

Ze względów logistycznych oba mecze zostały rozegrane na Ukrainie w ciągu 2 dni.

Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz

Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Anna Brachmańska, Wiktoria Flizikowska, Barbara Jasińska, Dorota Krzemińska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Joanna Pastuszyk, Marzena Obruśnik-Paszowska, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Kamila Rzeszutek, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Anna Strączek, Katarzyna Surosz, Barbara Winkler.

Puchar Challenge Cup


Sezon 2006/07:

1/8 Finału:

Trabzon Belediyespor (Turcja) - KS Zgoda Ruda Śląska 27:39 (9:21)
KS Zgoda Ruda Śląska - Trabzon Belediyespor (Turcja) 18:35 (8:19)

Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz

Ze względów logistycznych oba mecze zostały rozegrane w Rudzie Śląskiej w ciągu 2 dni.

1/4 Finału:

RK Tresnjevka Zagreb (Chorwacja) - KS Zgoda Ruda Śląska 25:23 (12:13)
KS Zgoda Ruda Śląska - RK Tresnjevka Zagreb (Chorwacja) 25:27 (12:10)

Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz

Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Anna Brachmańska, Wiktoria Flizikowska, Aleksandra Giera, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Roksana Nikiel, Joanna Pastuszyk, Marzena Obruśnik-Paszowska, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Ewa Stangret, Katarzyna Surosz, Joanna Waga, Justyna Weselak.

Sezon 2007/08:

Runda 3:

DHK Zora Olomouc (Czechy) - KS Zgoda Ruda Śląska 27:21 (13:8)
KS Zgoda Ruda Śląska - DHK Zora Olomouc (Czechy) 22:23 (9:10)

Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz

Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Wiktoria Flizikowska, Aleksandra Giera, Barbara Jasińska, Julita Kempa, Yevgeniya Knoroz, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Roksana Nikiel, Joanna Pastuszyk, Marzena Obruśnik-Paszowska, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Anita Sikorska, Ewa Stangret, Małgorzata Stasiak, Katarzyna Surosz, Joanna Waga, Justyna Weselak.