NAJBLIŻSZE MECZE - dodaj nowe
2L
27.09.2014 g.11:00
SPR Olkusz II - Zgoda
2L
04.10.2014 g.16:00
Zgoda - Start Michałkowice
2L
11.10.2014 g.11:00
KS Cracovia 1906 - Zgoda
MMŁ
13.10.2014 g.17:00
Zgoda - Skałka Śląsk Świętochłowice
DZI
14.10.2014 g.15:00
MOSM Tychy - Zgoda
JMŁ
16.10.2014 g.17:00
Zgoda - MOSM Tychy
MŁO
18.10.2014 g.12:00
Zgoda - Stal Śrubiarnia Żywiec
2L
18.10.2014 g.16:00
Zgoda - Otmęt Krapkowice
MMŁ
20.10.2014 g.17:00
Zgoda - MTS Żory
DZI
21.10.2014 g.17:00
Zgoda - Skarbek Tarnowskie Góry
MŁO
22.10.2014 g.18:30
MTS Żory - Zgoda
JMŁ
24.10.2014 g.18:00
Start Pietrowice Wlk. - Zgoda
2L
25.10.2014 g.16:00
Sośnica Gliwice - Zgoda
MŁO
27.10.2014 g.15:00
MOSM Tychy - Zgoda
MMŁ
29.10.2014 g.17:00
Zgoda - Pogoń 1945 Zabrze
JMŁ
30.10.2014 g.17:00
Zgoda - Sośnica I Gliwice
JMŁ
13.11.2014 g.17:00
Zgoda - Start Michałkowice
2L
15.11.2014 g.00:00
Ruch II Chorzów - Zgoda
2L
15.11.2014 g.16:00
Zgoda - Imperium Katowice
MŁO
17.11.2014 g.17:00
Zgoda - Skarbek Tarnowskie Góry
DZI
18.11.2014 g.17:00
Zgoda - UKS 6 Polho Czuchów
MMŁ
19.11.2014 g.17:00
Zgoda - ROMI Jastrzębie Zdrój
2L
19.11.2014 g.19:00
Zgoda - Gloria Katowice
JMŁ
22.11.2014 g.09:00
Ruch Chorzów - Zgoda
2L
22.11.2014 g.16:00
Zgoda - Imperium Katowice
MMŁ
25.11.2014 g.15:00
Ruch Chorzów - Zgoda
DZI
25.11.2014 g.15:00
MTS I Żory - Zgoda
JMŁ
27.11.2014 g.15:00
ROMI Jastrzębie Zdrój - Zgoda
2L
28.11.2014 g.18:30
TOR Dobrzeń Wielki - Zgoda
MŁO
01.12.2014 g.17:00
Zgoda - Sośnica Gliwice
DZI
02.12.2014 g.17:00
Zgoda - Sośnica Gliwice
DZI
04.12.2014 g.15:00
Ruch Chorzów - Zgoda
JMŁ
04.12.2014 g.15:45
Sośnica II Gliwice - Zgoda
MŁO
08.12.2014 g.17:00
UKS 6 Polho Czuchów - Zgoda
2L
10.12.2014 g.19:00
Zgoda - MTS Żory
JMŁ
15.12.2014 g.16:30
Polonia MOSiR Łaziska Górne - Zgoda
MŁO
15.12.2014 g.17:00
Zgoda - Pogoń 1945 Zabrze
DZI
16.12.2014 g.17:00
Zgoda - Start Pietrowice Wielkie
JMŁ
08.01.2015 g.17:00
Zgoda - MTS Żory
JMŁ
17.01.2015 g.15:00
MOSM Tychy - Zgoda
2L
17.01.2015 g.16:00
Zgoda - SPR II Olkusz
JMŁ
22.01.2015 g.17:00
Zgoda - Start Pietrowice Wielkie
JMŁ
29.01.2015 g.15:45
Sośnica I Gliwice - Zgoda
DZI
17.02.2015 g.17:00
Zgoda - Skałka Śląsk Świętochłowice
DZI
26.02.2015 g.18:25
Polonia MOSiR Łaziska Górne - Zgoda
JMŁ
28.02.2015 g.14:30
Start Michałkowice - Zgoda
DZI
03.03.2015 g.17:00
Zgoda - MTS II Żory
MMŁ
04.03.2015 g.15:00
MOSM Tychy - Zgoda
DZI
10.03.2015 g.17:00
Zgoda - MOSM Tychy
MMŁ
11.03.2015 g.17:00
Zgoda - Sośnica Gliwice
JMŁ
15.03.2015 g.17:00
Zgoda - Ruch Chorzów
MMŁ
16.03.2015 g.16:30
Skałka Śląsk Świętochłowice - Zgoda
DZI
17.03.2015 g.15:00
Skarbek Tarnowskie Góry - Zgoda
DZI
24.03.2015 g.17:00
Zgoda - Ruch Chorzów
MMŁ
25.03.2015 g.18:30
MTS Żory - Zgoda
MMŁ
30.03.2015 g.15:00
Pogoń 1945 Zabrze - Zgoda
MMŁ
13.04.2015 g.15:00
ROMI Jastrzębie Zdrój - Zgoda
DZI
14.04.2015 g.16:30
UKS 6 Polho Czuchów - Zgoda
MMŁ
20.04.2015 g.17:00
Zgoda - Ruch Chorzów
DZI
21.04.2015 g.17:00
Zgoda - MTS i Żory
DZI
28.04.2015 g.15:50
Sośnica Gliwice - Zgoda
DZI
12.05.2015 g.18:00
Start Pietrowice Wlk. - Zgoda
2L
10.10.2015 g.16:40
Sośnica - Zgoda
PP
14.10.2015 g.19:00
Start Pietrowice - Zgoda
2L
17.10.2015 g.16:00
Zgoda - Cracovia
2L
24.10.2015 g.00:00
TOR Dobrzeń - Zgoda
2L
07.11.2015 g.16:00
Zgoda - Imperium
2L
14.11.2015 g.17:00
Start Michałkowice - Zgoda
2L
21.11.2015 g.16:00
Ruch II Chorzów - Zgoda
2L
05.12.2015 g.16:00
Zgoda - Otmęt Krapkowice
MŁO
19.12.2015 g.09:00
I Turniej Ligi Polsko - Czeskiej
2L
07.02.2016 g.10:00
Turniej Towarzyski (Zgoda, Michałkowice, Olkusz)
2L
27.02.2016 g.16:00
Zgoda - Sośnica
2L
13.03.2016 g.16:00
Cracovia - Zgoda
2L
02.04.2016 g.16:00
Zgoda - TOR Dobrzeń Wlk.
2L
10.04.2016 g.17:30
Imperium Katowice - Zgoda Ruda Śląska
2L
14.04.2016 g.19:00
Zgoda Ruda Śląska - Start Michałkowice
2L
20.04.2016 g.18:30
Zgoda Ruda Śląska - Ruch II Chorzów
MŁO
30.04.2016 g.10:00
1/4 Finału Pucharu ZPRP Jutrzenka Płock - CHKS Łódź
MŁO
30.04.2016 g.11:45
1/4 Finału Pucharu ZPRP Zgoda Ruda Śląska - UKS Handball 28 Wrocław
MŁO
01.05.2016 g.10:00
1/4 Finału Pucharu ZPRP UKS Handball 28 Wrocław - Jutrzenka Płock
MŁO
01.05.2016 g.11:45
1/4 Finału Pucharu ZPRP Zgoda Ruda Śląska - CHKS Łódź
SPA
20.08.2016 g.10:40
Zgoda - SV Rotation Weissenborn
2L
08.10.2016 g.18:00
JKS Jarosław - Zgoda
PP
11.10.2016 g.18:30
Zgoda - Ruch Chorzów
2L
22.10.2016 g.00:00
Olimpia Beskid - Zgoda
2L
26.10.2016 g.18:30
Zgoda - Start Michałkowice
2L
18.03.2017 g.16:00
Zgoda - Imperium
2L
25.03.2017 g.00:00
TOR Dobrzeń W. - Zgoda
2L
01.04.2017 g.16:00
Zgoda - MTS Żory
2L
21.04.2017 g.19:30
Cracovia - Zgoda (koniec sezonu)
SPA
20.05.2017 g.10:30
XXVIII Turniej im. J. Olszówki w Łaziskach Górnych: SPR Olkusz - Zgoda
SPA
20.05.2017 g.14:00
XXVIII Turniej im. J. Olszówki w Łaziskach Górnych: Ruch Chorzów - Zgoda